PROGRAMY PRO ŠKOLY, FIRMY, RODINY

Domů »  PROGRAMY PRO ŠKOLY, FIRMY, RODINY

Discgolf je vhodný naprosto pro každého. Nemusíte být super trénovaní sportovci, abyste se u něj skvěle bavili. Po krátkém zaškolení a pár minutách nebudete chtít přestat. A přesně proto je vhodný pro školní či firemní akce. Většinou se totiž zapojí úplně všichni. Navíc je kapacita 9 jamkového hřiště 45 hráčů, kteří v každý okamžik hrají, nikdo tedy nestojí za postranní čarou a nečeká na vystřídání.

Nabídka discgolfových programů pro školy:

  • výuka discgolfu v hodinách tělesné výchovy
  • discgolfová akademie a třídní discgolfový turnaj v rámci školního výletu, turistického kurzu nebo lyžařského kurzu bez sněhu
  • kompletní zajištění školního výletu v našich tréninkových centrech

Cenovou nabídku zašleme na vyžádání, pište na prvni@skoladiscgolfu.cz

Nabídka discgolfových programů pro firmy: 

  • firemní dopoledne/den s discgolfem, jehož součástí je akademie discgolfu, po které následuje turnaj na dvě nebo tři kola.
  • kompletní organizace akce včetně caterignu, ubytování a dalšího programu v tréninkovém centru Svinec

Cenovou nabídku zašleme na vyžádání, piště na prvni@skoladiscgolfu.cz

Nabídka discgolfových programů pro rodiny, party kamarádů i svatby:
Pořádáte zahradní párty nebo oslavu a hledáte netradiční zábavu a program, do kterého se zapojí všichni, od dětí po babičku? Discgolf je to pravé! Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme kontakt na míru vašim potřebám i peněžence.