NAŠE DISCGOLFOVÁ CENTRA

Domů »  NAŠE DISCGOLFOVÁ CENTRA

Veřejné akademie i discgolfový program jsme schopni zvládnout na jakémkoliv discgolfovém hřišti v ČR. Pokud však zvažujete komplexní program, včetně ubytování, stravy a dalších aktivit, pak jsme schopni vám zajistit některé z našich discgolfových center. My profesionálně zajistíme discgolfový program, naši partneři se profesinálně postarají o vše ostatní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Chata Svinec u Nového Jičína (webové stránky)
Chata Svinec je horská chata na hřebeni stejnojemnného kopce. Nachází se v předhůří Beskyd s překrásnými výhledy do okolní krajiny. Chata má kapacitu 40 lůžek, restauraci, jídelnu a společenskou místnost s krbem. Je vhodná pro různá školení, školní výlety, sportovní kurzy a soutředění a pro invididuální ubytování. Chata je také hostitelem jednoho z nejlepších turnajů české discgolfové ligy – Moravian Open. Hřiště na tento turnaj zatím není stálé, makáme však na tom, aby se to alespoň částečně změnilo. Pro větší akce jsme schopni zajistit discgolfový program na přenosné koše přímo v okolí chaty. V dojezdové vzdálenosti do 1 hodiny se nachází přes 10 pevných discgolfových hřišť – Nový Jičín (5 minut), Kopřivnice (15 minut), Valašské Meziříčí (15 minut), Přerov (30 minut), Ostrava Avion a Raketa (40 minut), Budišov nad Budišovou (50 minut), Opava (50 minut), Havířov (50 minut), Karviná (1 hodina). Mapy a informace o všech vyjmenovaných hřištích zde…

Chateau Hostačov u Golčova Jeníkova (webové stránky)
V zámeckém parku tohoto romantického hotelu se nachází jedno z nejlepších pevných discgolfových hřišť v ČR. Nabízí 18 mistrovských, nebo 9 amatérských jamek, které jsou vybaveny perfektně zpracovanými výhozišti, designovými teesigny i profesionálními koši. Nejkrásnější jamkou je 200m dlouhá devítka s košem umístěným na ostrově uprostřed zámeckého rybníčku. Hřiště má i vlastní webové stránky – DiscGolfPark Chateau Hostačov a bylo dějištěm finále Hrajdiscgolf tour 2015, ze kterého vznikla i následující reportáž. Chateau Hostačov je ideální pro firemní akce, školení, svatby, ale i jednodenní školní výlety.

Autokemp Budišov nad Budišovkou (webové stránky)
Autokemp Budišov se v loňské anketě Kemp roku umístil na 1. pozici mezi všemi malými kempy v ČR. Nádherné prostředí Nízkého Jeseníku láká nejen k výletům po okolí, ale díky novému 18-ti jamkovému hřišti také ke hře discgolfu. A ne ledajakého. Co do obtížnosti se budišovské hřiště řadí spíše k těm náročnějším. Nechybí na něm úzké lesní fairwaye, dlouhé otevřené jamky i záludné vodní překážky. Tato lokalita je ideální pro různé školní akce (výlety, turisťáky), tábory, školení nebo rodinnou dovolenou. V Budišově nad Budišovkou se zkrátka nudit rozhodně nebudete.

budisov_mapaDiscGolfPark Budišov nad Budišovkou

Zámecký hotel Třešť u Jihlavy (webové stránky)
V překrásném zámeckém parku okolo hotelu vyrostlo v roce 2015 neméně krásné a zábavné discgofové hřiště o devíti jamkách, které jsou plně vybaveny výhozišti, profesionálními koši i informačními cedulkami. Kapacita hotelu i vybavenost konferenčními prostory jej přímo předurčují pro konání různých školení, firemních akcí, ale i svateb. Tak proč si tyto akce nezpříjemnit výukou discoglfu nebo přímo discgolfovým turnajem?

Trest_mapa

DiscGolfPark Třešť