Discgolf u nás v poslední době zažívá obrovský boom. Od roku 2010 zde vzniklo již více než 50 veřejně dostupných hřišť a díky tomu jej hraje stále větší a větší množství hráčů. Dobře je to vidět i na počtu discgolfových turnajů – v roce 2015 jich proběhlo na 120 a dohromady se jich zúčastnilo skoro 1 000 hráčů! A to je terpve začátek, v následujících letech bude počet hráčů narůstat daleko rychleji.

A to je vlastně důvod, proč otevíráme Školu discgolfu. Discgolf je velmi jednoduché začít hrát, ale velmi těžké jej dokonale ovládnout. Můžete se začátky prokousávat sami, ale daleko rychlejší a efektivnějši je to s instruktorem, který má zkušenosti, dokáže vám poradit a předejít tak vzniku špatných návyků, jež je pak velmi těžké odbourávat.

Naši instruktoři patří k české discgolfové špičce, sami aktivně hrají a jsou členy české discgolfové reprezentace. Ať už se bude jednat o soukromou individuální lekci, firemní akci či program pro školu, vždy se můžete spolehnout na jejich profesionální a zároveň lidský přístup. Discgolf milují a nadšení z něj dovedou předávat dále. Discgolf je skvělá zábava pro každého v každém věku, a taková je i výuka discgolfu v naší škole.

Těšíme se na Vás